آخرین تغییرات الگوریتم جستجوی گوگل

الگوریتم جستجوی گوگل در ماه‌های آینده به‌روزرسانی تدریجی سیستم محتوای مفید خود را ارائه خواهد کرد.

این به‌روزرسانی، سیستم محتوای مفید Google را برای یافتن جواهرات پنهان از مکان‌های غیرقابل یافتن در سرتاسر وب، مانند موضوعات انجمن، وبلاگ‌ها و موارد دیگر، مجهز می‌کند و آنها را در جستجوی Google نشان می‌دهد.

آخرین تغییرات الگوریتم جستجوی گوگل

دنی سالیوان، رابط جستجوی گوگل، در توییتر نوشت: «اطلاعات مفید اغلب می‌توانند در مکان‌های غیرمنتظره یا به سختی پیدا شوند: یک نظر در یک موضوع انجمن، یک پست در یک وبلاگ کمتر شناخته شده، یا یک مقاله با تخصص منحصر به فرد در مورد یک موضوع سیستم رتبه‌بندی محتوای مفید ما به‌زودی تعداد بیشتری از این «جواهرات پنهان» را در «جستجو» نشان می‌دهد.

در هفته‌های آینده، هنگامی که چیزی را جستجو می‌کنید که ممکن است از تجربیات دیگران سود ببرد، ممکن است فیلتر چشم‌انداز را در بالای نتایج جستجو ببینید. روی فیلتر ضربه بزنید و به طور انحصاری ویدیوها، تصاویر و پست های نوشتاری بلند و کوتاه را مشاهده خواهید کرد که…

گوگل تایید کرده است که عرضه به‌روزرسانی بررسی آوریل 2023 اکنون کامل شده است. به روزرسانی که در 12 آوریل راه اندازی شد تقریباً دو هفته طول کشید تا تکمیل شود.

گوگل تایید کرده است که عرضه به‌روزرسانی بررسی آوریل 2023 اکنون کامل شده است. به روز رسانی که در 12 آوریل راه اندازی شد تقریباً دو هفته طول کشید تا تکمیل شود.

Google به‌روزرسانی نظرات آوریل 2023 خود را در 12 آوریل منتشر کرد که اکنون بررسی‌های مربوط به محصولات، خدمات و چیزها را پوشش می‌دهد.

در گذشته شاهد راه‌اندازی به‌روزرسانی‌های بررسی محصول توسط گوگل بوده‌ایم، اما این اولین بار است که رهبر موتور جستجو به‌روزرسانی‌ای را راه‌اندازی می‌کند که بر انواع بررسی‌ها تأثیر می‌گذارد.

به‌روزرسانی بررسی‌های آوریل 2023 را منتشر کرد که اکنون بررسی‌های مربوط به محصولات، خدمات و چیزها را پوشش می‌دهد.

اهمیت ثبت دیدگاه برای گوگل

برای کمک به شما در نوشتن نظرات با کیفیت بالا که به راحتی در جستجوی Google و سایر سطوح Google قابل کشف است، فهرستی از بهترین اقدامات را بر اساس توصیه‌های Google گردآوری کرده‌ایم.

    ارزیابی از دیدگاه کاربر: خود را به جای خواننده قرار دهید و در نظر بگیرید که چه اطلاعاتی برای آنها ارزشمندتر است.

اهمیت ثبت دیدگاه برای گوگل

تخصص خود را نشان دهید: نشان دهید که در مورد موضوع، چه به عنوان یک کارمند متخصص، یک وبلاگ نویس، یا یک کارمند تحریریه در یک سایت خبری یا انتشاراتی، آگاه هستید.

ارائه شواهد پشتیبان: از تصاویر، صوت یا پیوندها برای تقویت صحت مرور خود و نشان دادن تجربه شخصی خود از محصول یا خدمات استفاده کنید.

اندازه‌گیری‌های کمی را به اشتراک بگذارید: در مورد چگونگی اندازه‌گیری آیتم در دسته‌های مختلف عملکرد بحث کنید، و به خوانندگان کمک می‌کند تا تصمیمات آگاهانه بگیرند.

برجسته کردن ویژگی های منحصر به فرد: توضیح دهید که چه چیزی محصول یا خدمات را از رقبای خود متمایز می کند.

گزینه های قابل مقایسه را پوشش دهید: در مورد گزینه های جایگزین بحث کنید و توصیه هایی برای استفاده یا شرایط خاص ارائه دهید.

در مورد مزایا و معایب بحث کنید: تحلیل خود را بر اساس تحقیقات اصلی و تجربیات شخصی قرار دهید.

تکامل محصول را شرح دهید: توضیح دهید که چگونه یک محصول در طول زمان بهبود یافته یا به مسائل قبلی پرداخته است.

بر عوامل کلیدی تصمیم گیری تمرکز کنید: بر اساس تخصص خود، مهمترین عوامل را اولویت بندی کنید (به عنوان مثال، مصرف سوخت و ایمنی در بررسی خودرو).

تجزیه و تحلیل انتخاب ها: فراتر از ادعاهای سازنده بروید و در مورد تأثیر واقعی انتخاب ها بر روی کاربران بحث کنید.

شامل منابع مفید: برای کمک به خوانندگان در تصمیم گیری آگاهانه، پیوندهایی به منابع اضافی (چه خودتان یا از سایت های دیگر) ارائه دهید.

چند فروشنده را در نظر بگیرید: به خوانندگان این امکان را بدهید که با قرار دادن پیوندهایی به چندین فروشنده، از تاجر دلخواه خود خرید کنند.

از توصیه‌های خود حمایت کنید: هنگام اعلام بهترین چیزی، شواهد دست اولی برای حمایت از ادعای خود ارائه دهید.

فهرست‌های رتبه‌بندی‌شده مستقل ایجاد کنید: مطمئن شوید که فهرست‌های رتبه‌بندی‌شده شما حاوی محتوای مفید کافی برای ایستادن هستند، حتی اگر بررسی‌های جداگانه و عمیق و جداگانه بنویسید.

در مورد پیوندهای وابسته شفاف باشید: اگر از پیوندهای وابسته در بررسی های خود استفاده می کنید، حتماً دستورالعمل های Google را در مورد برنامه های وابسته دنبال کنید.

اعلام رسمی در توییتر منتشر شد و گوگل نیز صفحه به‌روزرسانی‌های جستجوی خود را به‌روزرسانی کرد و گفت:

«امروز ما به‌روزرسانی اصلی مارس 2023 را منتشر کردیم. وقتی عرضه کامل شد، صفحه تاریخچه انتشار رتبه بندی خود را به روز می کنیم. این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که فرآیند عرضه ممکن است تا دو هفته طول بکشد.»

به عنوان یادآوری، آخرین به‌روزرسانی هسته قبل از این، به‌روزرسانی هسته گسترده سپتامبر 2022 بود که تأثیر کمتری نسبت به به‌روزرسانی‌های قبلی داشت. با این حال، با توجه به ماهیت به‌روزرسانی فعلی، آمادگی برای تغییرات احتمالی در رتبه‌بندی جستجو بسیار مهم است.

به‌روزرسانی هسته گسترده Google در ماه مارس 2023 قرار است رتبه‌بندی صفحاتی را که ارزش بیشتری نسبت به صفحاتی که در حال حاضر در Google رتبه‌بندی می‌کنند، در اولویت قرار دهد. این به روز رسانی ممکن است منجر به تغییر قابل توجهی در رتبه بندی SERP شود. به محض ورود اطلاعات بیشتر، شما را در مورد تأثیر آن مطلع خواهیم کرد.

Google آخرین به‌روزرسانی بررسی محصول خود را در 22 فوریه منتشر کرد و این بار، این به‌روزرسانی برای چندین زبان در سراسر جهان از جمله انگلیسی، اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، ویتنامی، اندونزیایی، روسی، هلندی، پرتغالی و لهستانی منتشر شد.

انتشار این آپدیت دو هفته طول کشید و در 7 مارس کامل شد.

نوع نظرات

 اگر وب سایت شما در حال انتشار نظرات است، با نظرات عمومی و بی فایده خداحافظی کنید که ارزش صفر را برای کاربران فراهم می کند!

گوگل می‌گوید که سیستم بررسی محصولاتش مأموریت دارد تا کیفیت بررسی‌های محصول را با ارائه بررسی‌های معتبرتر، دقیق‌تر و دقیق‌تر افزایش دهد.

گوگل قول می دهد سیستم بررسی محصولات خود را به صورت دوره ای به روز کند تا اطمینان حاصل کند که کاربران چیزی جز بالاترین کیفیت محتوای بررسی در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) دریافت نمی کنند.

نوع دیدگاه

این به‌روزرسانی قرار است طی دو هفته آینده منتشر شود و وب‌سایت‌هایی که بررسی‌های subpar را ارائه می‌کنند ممکن است رتبه‌بندی خود را کاهش دهند.

امروز، با به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر 2022، از قدرت SpamBrain برای خنثی کردن تأثیر پیوندهای غیرطبیعی بر نتایج جستجو استفاده می‌کنیم.

امروز، با به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر 2022، از قدرت SpamBrain برای خنثی کردن تأثیر پیوندهای غیرطبیعی بر نتایج جستجو استفاده می‌کنیم.

هدف از آپدیت لینک هرزنامه بهبود کارایی سیستم تشخیص هرزنامه و کمک به محافظت از کاربران در برابر هرزنامه یا محتوای بی کیفیت است.

هنوز مشخص نیست که چه تغییرات خاصی در این به روز رسانی گنجانده شده است، اما این احتمال وجود دارد که پیامدهای قابل توجهی برای وب سایت هایی داشته باشد که از تاکتیک های ایجاد لینک های اسپم استفاده می کنند.

هنوز مشخص نیست که چه تغییرات خاصی در این به روز رسانی گنجانده شده است، اما این احتمال وجود دارد که پیامدهای قابل توجهی برای وب سایت هایی داشته باشد که از تاکتیک های ایجاد لینک های اسپم استفاده می کنند.

طبق اعلام گوگل پس از راه اندازی به روز رسانی، سیستم پیشگیری از هرزنامه مبتنی بر هوش مصنوعی به نام SpamBrain به قابلیت های بهبود یافته ای برای شناسایی بک لینک های غیرطبیعی با این به روز رسانی دست یافته است.

طبق اعلام گوگل پس از راه اندازی به روز رسانی، سیستم پیشگیری از هرزنامه مبتنی بر هوش مصنوعی به نام SpamBrain به قابلیت های بهبود یافته ای برای شناسایی بک لینک های غیرطبیعی با این به روز رسانی دست یافته است.

سیستم SpamBrain برای شناسایی بهتر و باطل کردن لینک‌های غیرطبیعی، از جمله پیوندهای موجود در سایت‌هایی که درگیر خرید لینک یا فعالیت‌های ساخت لینک هستند، طراحی شده است.

گوگل اکنون بر این باور است که این سیستم هوش مصنوعی تا حدی آموزش دیده است که اکنون می تواند 99 درصد از نتایج جستجوی خود را بدون هرزنامه نگه دارد.

به این ترتیب، به‌روزرسانی الگوریتم جدید گوگل، رتبه‌های با کیفیت پایین را که به دلیل بک لینک‌های خریداری شده از مزیت‌های نامناسب برخوردار شده‌اند، پایین می‌آورد.

این به‌روزرسانی بخشی از تلاش‌های مداوم Google برای بهبود اثربخشی سیستم تشخیص هرزنامه و ارائه تجربه بهتر برای کاربران است.

میزان تأثیرگذاری سایت شما از این به روز رسانی به نحوه به دست آوردن پیوندها و نحوه پیوند دادن به صفحات دیگر بستگی دارد.

مهم است که اطمینان حاصل کنید که شیوه های لینک دهی شما طبیعی و مطابق با دستورالعمل های گوگل هستند تا از هر گونه تأثیر منفی بر رتبه سایت خود جلوگیری کنید.

شما میتوانید برای اطلاعت بیشتر از خدمات سئو در اصفهان دیدن فرمایید.