طراحی سایت کار و بیمه

کارفرما

کارفرمای پروژه

کار و بیمه

تاریخ

تاریخ و مدت

01 بهمن 1402  |  28 روز کاری

Location

محل پروژه

karvbimeh.com

از انجایی که در حوزه اراعه خدمات مربوط به بیمه داشتن وب سایتی برای صاحبان و کارفرمایان در این حوزه می تواند به معرفی کارفرمایان کمک زیادی کند , به همین دلیل بنا به درخواست کارفرمای محترم شرکت امین رایان با بیشتر از یک دهه تجربه وب سایتی برای این کارفرما طراحی کرده که مفتخریم ان را برای شما معرفی کنیم.

از انجایی که ظاهر سایت ها نقش مهمی در رضایت کاربران دارند ما سعی کردیم تا ظاهری زیبا و متناسب با حوزه کاری کارفرما طراحی کنیم همچنین ما برای این سایت قابلیت های زیادیی طراحی کردیم که از انها میتوانیم به داشتن منو های مختلف برای بهینه شدن سایت و یا داشتن بخش های مختلفی در صفحه اصلی برای هدایت کاربران به صفحات دیگر سایت اشاره کنیم , همچنین از انجایی که امنیت در حوزه وب امری مهم و حیاتی است . ما از بهترین پروتکل های امنیتی در این وب سایت استفاده کردیم و همچنین ما قابلیت نمایش بهینه در تمامی دستگاه ها (Responsive) برای این سایت طراحی کردیم.

در نهایت اگر بخواهیم ویژگی های این سایت را برای شما بگوییم میتوانیم به زیبایی , سادگی در کنار کارآمدی و بهینه بودن اشاره کنیم.همچنین اگر شما به موضوعات فروش منو پمپ و یا انتخابات علاقه دارید خوشحال میشویم که به دیگر نمونه کار های ما نگاهیی بیندازید