طراحی سایت کاریابی مبین جاب

کارفرما

کارفرمای پروژه

کاریابی مبین جاب

تاریخ

تاریخ و مدت

29 آذر 1401  |  28 روز کاری

Location

محل پروژه

ندارد

از انجایی که برای معرفی کسب و کار ها به افراد دنبال کار , داشتن یک وب سایت ظروری است . بنا به درخواست کارفرمای محترم , شرکت امین رایان با بیش از یک دهه تجربه وب سایتی برای کارفرما طراحی کرده که مفتخریم ان را برای شما معرفی کنیم.

به دلیل این که ظاهر یک وب سایت میتواند کمک زیادی به دیده شدن و ایجاد حس رضایت در کاربران کند ما سعی کردیم در طراحی این وب سایت ظاهری زیبا و خاص را طراحی کنیم , ما در ظاهر این وب سایت از رنگ های سازمانی کارفرما استفاده کرده ایم . همچنین علاوه بر ظاهری زیبا این سایت دارای قابلیت های مثل داشتن منو های مختلف برای بهینه شدن سایت و یا نمایش بهینه در تمامی دستگاه ها (responsive) است . همچنین ما بخش هایی را در صفحه اصلی طراحی کردیم تا خدمات و شرکت های مهم کارفرما در انها نمایش داده شوند و بخشی را برای معرفی صلاحیت ها و توانایی های کارفرما طراحی کردیم .

در نهایت اگر بخواهیم ویژگی های این سایت را برای شما بگوییم میتوانی به زیبایی , ساده بودن و بهینه بودن اشاره کنیم.همچنین اگر شما به موضوعات عطر و ادکلون و یا دوچرخه علاقه دارید خوشحال میشویم که به دیگر نمونه کار های ما نگاهیی بیندازید.