روش های کسب درامد دلاری از یوتیوب

امزوره بستر های زیادی برای کسب درامد دلاری وجود دارد، یکی از آنها یوتیوب است. در ادامه به روش های کسب درامد دلاری از یوتیوب میپردازیم.

خوب شاید شما نیز به این فکر کرده اید که به چه طریقی میتوان از یوتیوب کسب دلار حلال نمود.
ما نیز خیلی بهش فکر کردیم ولی الان وقت اجرایی کردن این فکر هست که باید هر چه زودتر شروع کنی وگرنه رقبا و دوستات ازت جلو میزنند . پس بزن بریم تا شروع کنیم .

پول درآوردن از یوتیوب خیلی میتونه جذاب باشه چون هم ویدئو میگیری و هم به ازای بیشتر دیده شدن ویدئو ات از یوتیوب پول در بیاری ولی برای اینکه بتونی راحت تر و بیشتر پول دربیاری باید تکنیک های یوتیوب رو بلد باشی که هم کمتر کار کنی و بیشتر پول در بیاری .

قبل از مطرح کردن تکنیک ها خیلی ها میپرسند ما از ایران چجوری میتونیم از یوتیوب پول دریافت کنیم و یا اینکه اصلا شدنی هست یا نه ! در ادامه به این موضوع هم جواب خواهیم داد .

اول به سوال اصلی کاربران پاسخ بدیم و خیالشون را راحت کنیم که بله کسب درآمد از یوتیوب در ایران امکان پذیر هست . که خوب به دو روش مستقیم و غیر مستقیم میتوانید از یوتیوب کسب درآمد داشته باشید .

برای روش مستقیم ابتدا شما باید اکانت Google AdSense داشته باشید که ز داخل ایران امکان پذیر نیست چون این اکانت نیازمند داشتن آدرس واقعی در خارج از ایران هست اگر شخص مطمئنی در خارج از ایران دارید میتوانید از آدرس دوستتون برای این اکانت استفاده کنید و کسب درآمد از یوتیوب را شروع کنید

فقط دوستان عزیز دقت کنید یوتیوب را نمیشود در روش مستقیم دور زد و یوتیوب با داشتن الگوریتم های پیشرفته تمامی اکانت ها را بررسی میکند و اگر تشخیص دهد اکانت فیک و جعلی است به سرعت اکانت را غیر فعال میکند و تمامی زحمات شما بر باد میرود .

روش های کسب درامد دلاری از یوتیوب

یوتیوب چگونه به شما پول میدهد؟

این سوال مهمی است که باید روش آن را دقیق بدانید . پس خوب دل دهید . یوتیوب  قانون های زیادی برای واریز درآمد به شما دارد اول اینکه کانال شما باید 1000 عضو فعال یا اصطلاحا Subscribe داشته باشد .

دوم اینکه مدت زمان ویدئو های شما بیش از 4000 دقیقه شده باشد ( یعنی مجموع ویدئوهای شما زمان دیده شدن آن از 4000 دقیقه بیشتر شده باشد ).

حالا ممکنه 6 تا ویدئو داشته باشید که هر کدام 10 دقیقه باشید و بیشتر از 100 نفر هم آن یدئو ها را تا آخر دیده باشند در مجموع میشه 6000 دقیقه که شما تونستید خان اول را به خوبی پشت سر بگذارید .

نکته : داشتن اکانت گوگل ادسنس برای واریز الزامی است و همچنین باید مشخصات حساب باکی در یوتیوب و گوگل ادسنس یکی باشد و همه چیز باید واقعی باشد .

درامد از یوتیوب

چگونه با یوتیوب تسویه حساب کنیم ؟

گفتیم برای تسویه حساب دو روش وجود دارد روش مستقیم که باید تمامی اکانت ها واقعی باشند و به صورت رسمی انجام میشود و روش دوم که به صورت غیر مستقیم هستش .

روش غیرمستقیم این است که یک سرور مجازی تهیه کنید (برای مدت زمان طولانی) که از طریق آن یک حساب پی پال راه اندازی کنید و هم اینکه همه فعالیت های یوتیوبی تون رو از طریق آن انجام دهید. اما این روش ریسکش خیلی بالاست.

البته برای باز کردن حساب هم نیاز به آدرس واقعی یک شخصی دارید که در خارج از کشور زندگی می کند. این هم یک مشکل بزرگ برای شماست.