کامپیوتر های جدید ایسر همان چیزی است که هر بازیکنی آرزوی آن را دارد .
ایسر در نمایشگاه IFA 2018 محصولان گیمینگ جدیدی را ارائه کرده . یکی از بهترین محصولات این شرکت، کامپیوتر‌های گیمینگ Predator Orion است که از قوی ترین سخت‌افزارها بهره مند است .  توانمند‌ترین پردازنده‌های intel و ای ام دی به همراه کارت‌های گرافیک جدید انویدیا، وظیفه‌ی پردازش اطلاعات در این کامپیوتر‌ها را بر عهده دارند.
در ادامه با امین رایان اسپادان همراه باشید تا مشخصات فنیمدل های مختلف Predator Orion ایسر را مشاهده و بررسی کنیم  .

ایسر Predator Orion 9000

Predator Orion 9000 گران‌ترین و توانمند‌ترین محصول مخصوص بازی تولیدی شرکت accerاست . این کیس در گران‌ترین کانفیگ خود، مجهز به پردازنده‌ی Core i9-7980XE اینتل است که دارای ۱۸ هسته‌میباشد . . حداکثر ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی رم  در کنار ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی فوق‌سریع آپتین اینتل از دیگر مشخصات فنی کامپیوتر گیمینگ  ایسر است. نکته جالب درمورد پردازنده گرافیکی این دستگاه این است که دارای  چینش دوگانه کارت گرافیک RTX 2080 یا RTX 2080 Ti،  است که آرزوی هر گیمری هست . انویدیا در کارت‌های گرافیک جدید خود از فناوری چینش دوگانه‌ی جدیدی با نام ان وی لینک بهره برده است. به لطف کارت‌های گرافیک جدید  nvidia ، امکان انجام بازی‌هایی با کیفیت نمایش 8K امکان پذیر است .
این پردازنده گرافیکی فوق توانمند نیاز به عملیات خنک سازی ویژه ای نیز می باشد .  اینجا است که ایسر به لطف سیستم خنک‌سازی IceTunnel 2.0 خود با ترکیب خنک‌سازی مایع و سیستم تهویه‌ی پیشرفته‌ی هوای داخل کیس، حرارت موجود را دفع خواهد کرد. نورپردازی آر جی بی نیز برای افزایش جذابیت ظاهر این کامپیوتر یکی از نکات جالب دیگر این سیستم قدرتمند است .

ایسر Predator Orion 5000

نسخه‌ی میان‌ رده‌ی کامپیوتر مخصوص بازی ایسر، Predator Orion 5000 نام دارد که می‌توان آن را با یکی از پردازنده‌های Core i7-8700K اینتل یا AMD رایزن 2700X سفارش داد.
این کامپیوتر از حداکثر ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی رم بهره می‌برد. امکان سفارش چینش دوگانه‌ی کارت گرافیک انویدیا RTX 2080 یا نمونه‌های نسل پیشین نیز در دسترس است.
برخلاف مدل گران‌تر خود ، Orion 5000 تنها با یک حافظه‌ی ذخیره‌سازی SSD از نوع قابل سفارش است. فناوری‌های IceTunnel 2.0 و نورپردازی RGB نیز در این کامپیوتر به کار گرفته شده‌اند.

ایسر Predator Orion 3000

Orion 3000 نسخه‌ی اولیه کامپیوتر‌های گیمینگ  سری Predator است. البته باید در نظر داشت که قدرت پردازش این سیستم اندک نیست !  تنها گزینه‌ی قابل سفارش به عنوان پردازنده‌ی اصلی، اینتل Core i7 8700K است که در کنار حداکثر ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی است .
ایسر Orion 3000 فاقد کارت گرافیک دوگانه خواهد بود و کاربران امکان سفارش آن با نمونه‌های مختلف انویدیا از GTX 1050 تا GTX 1080 را خواهند داشت. طبق گزارش برخی رسانه ها ، امکان سفارش این کامپیوتر با کارت گرافیک RTX 2070 نیز در دسترس خواهد بود.
ارزان‌ ترین عضو خانواده‌ی Predator از  بدنه‌ی شفاف بهره نمی‌برد و به همین دلیل تنها فن‌های بخش جلویی آن از نورپردازی RGB بهره می‌برند.
نظر خود را درباره کیس ها مخصوص بازی ایسر با ما در میان بگذارید .