چگونه پیج اینستاگرام را هک کنیم، چگونه امنیت پیج مان را بالا ببریم موضوعی هیجان‌انگیز است که علاقمندان به آن بصورت مکرر اطلاعات خود را نسبت به آن افزایش می‌دهند. در این مقاله نیز تلاش شده تا مطالب کاربردی و مفیدی ارائه شود.

 

هک شدن پیج اینستاگرام
هک شدن پیج اینستاگرام

 

هک کردن پیج چگونه اتفاق می‌افتد؟

در این قسمت به عواملی که باعث هک شدن اکانت اینستاگرام می‌شود می‌پردازیم. لازم بذکر است این اطلاعات برای افزایش آگاهی منتشر می‌شوند نه برای اهداف آموزش هک کردن پیج.

فیشینگ

در حملات فیشینگ، هکرها ایمیل‌هایی را ارسال می‌کنند که به نظر می‌رسد از وبسایتی قابل اعتماد هستند. به عبارتی، در حملات اینستاگرام، یک ایمیل جعلی با موضوع نظرسنجی یا بازگردانی رمز عبور از اینستاگرام دریافت می‌کنید که اغلب حاوی لینک‌ها یا پیوست‌های مخرب هستند. با کلیک روی این لینک‌ها، کنترل اکانت اینستاگرام شما بدست هکرها می‌افتد.

امنیت رمز عبور

در بحث “چگونه پیج اینستاگرام را هک کنیم، چگونه امنیت پیج مان را بالا ببریم باید گفت، بسیاری از ما از رمزهای عبور مشابه در حساب‌های کاربری خود استفاده می‌کنیم. رمزهای عبور معمولا حاوی محتوایی مانند نام مستعار، شماره تلفن، تاریخ تولد است.

بنابراین هکرها می‌توانند براحتی رمز اینستاگرام را بشکنند و باید گفت هک پیج شما صورت گرفته است. هکرها بعد از نفوذ به اکانت، هر کاری دلشان می‌خواهد انجام می‌دهند. این موضوع بقدری برای برخی اهمیت دارد که به آموزش هک می‌پردازند.

آسیب پذیری‌های نسخه‌های اپلیکیشن

از این آسیب‌پذیری‌ها هکرها اغلب سوءاستفاده می‌کنند. این نوع آسیب‌پذیری‌ها، آسیب‌پذیری‌هایی هستند که فروشنده نرم‌افزار از آن‌ها آگاه است اما آنها را برطرف نمی‌کند. هکرها تلاش‌های جدی برای یافتن آسیب‌پذیری‌ها در اینستاگرام انجام می‌دهند. ما نمی‌توانیم از اکانت خود در برابر اینها کاملا محافظت کنیم. اما می‌توانیم اقدامات امنیتی مختلفی را برای دور نگه داشتن هکرها از حساب اینستاگرام خود انجام دهیم.

فیشینگ از روش‌های هک اینستاگرام است
فیشینگ از روش‌های هک اینستاگرام است

 

بدافزار

بدافزارها ابزارهایی هستند که باید در بررسی “چگونه پیج اینستاگرام را هک کنیم، چگونه امنیت پیج مان را بالا ببریم درنظر گرفته شوند. هکرها بیشترین استفاده را از کی‌لاگرها در حملات اینستاگرام دارند. کی‌لاگرها هر آنچه را که روی رایانه، گوشی یا تبلت خود تایپ می‌کنید با استفاده از کیبورد ضبط کرده و به هکرها منتقل می‌کنند. پس از نصب نرم‌افزار کی‌لاگر برای هک پیج، هر چیزی که تایپ می‌کنید مانند رمز عبور، حساب یا اطلاعات بانکی خود در دست هکرهاست.

4 راه برای افزایش امنیت پیج اینستاگرام

در اینجا به قسمت دوم چگونه پیج اینستاگرام را هک کنیم، چگونه امنیت پیج مان را بالا ببریم  می‌پردازیم:

جلوگیری از حملات فیشینگ

برای این منظور باید خود را از ایمیل‌های فیشینگ آگاه کنید، ویژگی‌های این نوع ایمیل‌ها را بطور کامل یاد بگیرید. مثلا به موارد زیر دقت کنید:

 • روی پیوندهای نامعتبر کلیک نکنید و پیوست‌های ایمیل‌های مشکوک را دانلود نکنید.
 • اطلاعات شخصی خود را در سایتهایی که از قانونی بودن آن مطمئن نیستید وارد نکنید.
 • ایمیل‌های جعلی اغلب حاوی اشتباهات املایی هستند، سعی کنید اشتباهات املایی را در ایمیل‌ها تشخیص دهید.

 

رمز عبور امن برای اکانت خود تعریف کنید
رمز عبور امن برای اکانت خود تعریف کنید

 

تعریف رمز عبور با امنیت بالا

از موارد مهم در آموزش امنیت پیج تعریف درست رمز عبور است. مطمئن شوید که رمز عبور شما حاوی ترکیبات مختلفی مانند اعداد، نمادها، فاصله، حروف کوچک و بزرگ است. همچنین سعی کنید رمزهای عبور حساب‌های شبکه‌های اجتماعی خود را تا حد امکان متفاوت تنظیم کنید. گاهی لازم است محتوای مرتبط با آموزش هک را مطالعه کنید.

بروز رسانی نسخه نصب شده اینستاگرام

یکی از مواردی که در بحث چگونه پیج اینستاگرام را هک کنیم، چگونه امنیت پیج مان را بالا ببریم باید به آن پرداخت، موضوع بروزرسانی است. شما باید برنامه اینستاگرام خود را بطور مکرر بروز کرده و مطمئن شوید که از بروزترین نسخه استفاده می‌کنید. هنگام ورود به حساب کاربری خود حتما از احراز هویت دو مرحله‌ای استفاده کنید. در این راستا باید گفت آموزش امنیت پیج ضرورت دارد.

اقدامات در برابر کی‌لاگرها

 • هنگام استفاده از یک کیبورد، قابلیت اطمینان آن را زیر سوال ببرید.
 • هیچ پیوستی را باز نکنید یا روی پیوندهای موجود در ایمیل‌های شخصی که نمی‌شناسید کلیک نکنید، زیرا هکرها می‌توانند بدافزار را از طریق این پیوست‌ها منتقل کنند.
 • شناسایی، غیرفعال کردن و قرنطینه کردن کی‌لاگرها با نرم‌افزارهای ضدجاسوسی.
 • سیستم عامل خود را مرتباً به‌روزرسانی کنید و برنامه‌ها را از منابع نامعتبر نصب نکنید.

در صورت هک شدن پیج اینستاگرام چه کنیم؟

اقداماتی که باید در صورت هک شدن اینستاگرام انجام دهید شامل موارد زیر می‌شود:

از بازیابی اکانت اینستاگرام استفاده کنید

در این قسمت شما می‌توانید از طریق یک لینک دکمه فراموشی رمز عبور را مستقیماً از اینستاگرام درخواست کنید. در آنجا شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود را وارد کرده و روی ارسال لینک ورود کلیک کنید. گاهی اوقات هکرها آنقدر سریع نام کاربری و رمز عبور شما را تغییر می‌دهند که این راه‌حل کار نمی‌کند. اگر نام کاربری شما نامعتبر تشخیص داده شد، مرحله بعد را ادامه دهید.

هک اکانت را به اینستاگرام گزارش دهید

در بحث “چگونه پیج اینستاگرام را هک کنیم، چگونه امنیت پیج مان را بالا ببریم باید به گزارش‌دهی نیز اهمیت داد. اگر به دلیل تغییر سریع رمز عبور توسط هکر، قادر به بازیابی آن نیستید، قدم بعدی این است که آن را مستقیماً به اینستاگرام گزارش دهید.

در اینستاگرام، فرمی را با تمام مشخصات حساب خود پر کرده و در آنجا My account was hacked را انتخاب و سپس روی Request Support کلیک می‌کنید. در ادامه از شما می‌خواهند هویت خود را با یک معیار امنیتی بیشتر تأیید کنید. روند به این صورت است:

 • یک کد مستقیم از سایت برای شما ارسال می‌شود.
 • از شما خواسته می‌شود در حالیکه یک تکه کاغذ حاوی کد را در دست گرفته‌اید، عکس بگیرید.
 • همچنین می‌خواهند که آدرس ایمیل یا شماره تلفن اصلی را که برای حساب استفاده کرده‌اید نشان دهید.
 • در نهایت، اینستاگرام با مقایسه عکس با عکس‌های اینستاگرام شما، تأیید می‌کند که شما در واقع کاربر آن اکانت هستید.

 

کی‌لاگرها براحتی اطلاعات شما را به هکرها انتقال می‌دهند
کی‌لاگرها براحتی اطلاعات شما را به هکرها انتقال می‌دهند

نتیجه گیری

به دلیل استفاده همگانی و روزافزون از اینستاگرام به‌عنوان ابزاری برای کسب و کارها،چگونه پیج اینستاگرام را هک کنیم، چگونه امنیت پیج مان را بالا ببریمموضوعی حائز اهمیت است. با توجه به تلاش‌های صورت گرفته در جذب فالورها و تولید محتوا برای معرفی محصولات و خدمات محافظت از اکانت ضروری است. برای افزایش اطلاعات می‌توانید مطالب مربوط به آموزش هک کردن پیج را بخوانید.