تبدیل اکانت شخصی به بیزینس در اینستاگرام

شاید ما هم دیده باشید، پایین اسم اکانت برخی از پیج ها توضیحاتی نوشته شده و کاربری اون پیج را توضیح می دهد . یا اینکه دیده باشید وقتی وارد قسمت سرچ اینستاگرام ( اکسپلور ) می شوید ، یکسری پست داخل آن از برخی از پیج ها قرار دارد و … این مدل پیج ها را پیج های بیزنسی می نامند. و کاربری بیشتر غیر شخصی داشته و برای نمایش به همگان است. برای همین است هیچ گاه نمی توانید پیج بیزنسی را، به حالت خصوصی یا پرایوت در بیاوریم. اگر نمیدانید چگونه باید پیج خود را پرایوت یا خصوصی کنید از اینجا یادبگیرید

نحوه درست کردن اکانت بیزنس در اینستاگرام

در ابتدا با ورود به، اینستاگرام و رفتن به صفحه و بیو شخصی خود با این صفحه که میبینید روبرو می شوید، با انتخاب گزینه Edite profile وارد قسمت تغیرات در پروفایل می شوید.

ویرایش پروفایل

در این قسمت دو گزینه آبی رنگ در پایین صفحه قرار دارد که گزینه اول یعنی switch to professinal account را انتخاب می کنیم. این گزینه اولین گزینه برای ورود به مراحل بیزنسی کردن پیج تان است.

تغیرات در پروفایل

در این قسمت اینستاگرام از شما سوال می کند که حوزه فعالیت پیج بیزنسی شما چیست؟ شما نیز باید باتوجه به موضوعی که فعالیت دارید از بین موضوعاتی که در اختیار تان قرار داده یکی را انتخاب کنید. انتخاب دسته درست بسیار مهم است چون اینستاگرام باتوجه به سلایق افراد دسته پست هایی را به آنها نشان می دهد بابراین اگر پست شما وارد اکسپلور شود؛ و مرتبط با دسته ای که انتخاب کرده اید نباشد، در نتیجه مورد استقبال و لایک و سیو و ویو پیج ها قرار نمی گیرید و در نهایت اینستاگرام شما را رشد نم یدهد و و کمتر شما را وارد اکسپلور می کند.

انتخاب نوع اکانت

در اینجا اینستاگرام از شما می پرسد آیا شما کسب و کاری هستید یا به طور مثال شخصی هستید که برای کسب و کار تان این پیج را راه اندازی می کنید شما هم به نسبت کاری که می کنید یک گزینه را انتخاب می کنید شما می توانید هر موقعی که بخواهید این مورد را نیز تغییر بدهید .

اکانت بیزنسی

وارد کردن ایمیل شماره تماس و آدرس در اینستاگرام

در اینجا از شما می خواهد اطلاعات بیزنس خود از جمله ایمیل و شماره تماس و لوکیشن خود را وارد کنید و از طریق تیک زیر می توانید این اطلاعات را از اینستاگرام بخواهید به بقیه هم نشان دهد در صورت نزدن تیک زیر این اطلاعات به هیچ کس نمایش داده نخواهد شد .

ورود اطلاعات تماس

در این قسمت اینستاگرام به شما برای به وجود آوردن پیج بیزنسی تبریک می گوید و از شما می خواهد این اکانت را به روش های گفته شده ارتقا دهید که نیازی نیست و با فعالیت به مرور زمان خود پیج این اتفاق برایش می افتد .

تایید اینستاگرام

نمایش شماره تماس در اینستاگرام :

ممکن است شما با ثبت شماره تماس خود باز شماره تماس خود را، در بیو پیج تان مشاهده نکنید. در ادامه اینکه اکانت خود را به حالت بیزنسی تبدیل کردید می توانید از روش زیر شماره تماس خود را ثبت کنید به بقیه نشان دهید.

در ابتدا وارد قسمت Edite profile می شوید

پروفایل اینستاگرام

از اینجا می توانید اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید و از قسمت  profile display می توانید شماره تماس خود رامشاهده کنید

تکمیل اطلاعات

در اینجا شما می توانید مشاهده شماره تماس و رسته فعالیت خود را برای همه قابل مشاهده کنید.

نمایش اطلاعات تماس

به راحتی توانستید اکانت خود را به بیزنسی تغییر داده و شماره تماس خود را وارد کنید . شما می توانید به راحتی با این روش کسب و کار اینترنتی خود را ارتقا داده و به راحتی فروش داشته باشید، مشاهده کنیم .

روش ساخت اکانت بیزینس :

در این مقاله سعی شد به صورت عملی و بسیار کوتاه آموزش داده، شود که چگونه اکانت اینستاگرام خود را از خصوصی به بیزنسی تبیدل کنید. همانطور که گفتیم این کار معایب و مزایایی دارد اما برای پاسخ به سوال مکرری که پرسیده می شد در باره چگونه وارد اکسپلور شویم باید بگوییم اولین پیش نیاز برای ورود به اکسپلور بیزنسی بودن پیج و یا خصوصی نبودن آن است.

برای تبلیغات در فضای واتساپ همین حالا اقدام کنید.