تنها داشتن یک سایت کافی نیست. مهمترین فرايند بعد از طراحي سایت ، پشتيباني فنی سايت میباشد. پشتیبانی سایت به منظور نگهداری و تضمین عملکرد صحیح یک سایت است که باعث بهتر شدن و حفظ سئوی سايت و جلب رضايت مخاطبان و افزايش فروشتان مي گردد. به جرات مي توان گفت بعد از طراحي و پیاده سازی سايت، مهم ترین کار پشتيباني آن سايت مي باشد و با يک پشتيباني صحيح و مناسب موفقيت سايتتان تضمين مي شود. تیم امین رایان دلسوزانه و مسئولانه شما را در پایداری سایتتان همراهی میکند. برا اطلاع از دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ امین رایان کلیک کنید.

مسلما اگر پشتيباني سايت نباشد بعد از يک مدت سايت شما به صفحات پایین تر گوگل منتقل خواهد شد. از سوي ديگر روی سئو سایت تاثیر میگذارد و اکثر کاربران و مشتريانی که از سايت شما بازديد ميکردند را از دست خواهید داد. اگر میخواهید بدانید چرا سئو مهم است؟ اینجا کلیک کنید.

 

 

امتیازات پشتیبانی سایت در اصفهان:

پشتیبانی سایت شامل چه مواردی میشود؟

 • از بين رفتن مشکلات امنيتي سايت
 • حفاظت از سايت در برابر هک شدن
 • از بين رفتن ايرادات مربوط به هاستينگ سايت
 • تهيه نسخه پشتيبان و گرفتن بک آپ از سايت
 • عدم وجود مشکل در سرعت سايت
 • ارتقاي سئو سايت
 • بالا رفتن رتبه سايت در موتورهاي جستجو
 • بازيابي اطلاعات
 • پيگيري عملکرد سايت
 • نظارت بر آپديت بودن محتوا
 • آپديت کردن مرتب پلاگين ها، افزونه ها و پنل ها
 • از بين بردن خطاي 404

 

انواع پشتیبانی سایت:

پشتیبانی سایت انواع متفاوتی دارد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:

1.پشتیبانی سایت شرکتی:

این نوع پشتیبانی سایت شامل به روز رسانی، رفع مشکلات فنی سایت ، درج محتوا و پیگیری های مرتبط به آن است. با توجه به متفاوت بودن کسب و کار شرکت ها، نیاز شما از پشتیبانی سایت خود ممکن است متفاوت باشد. نیاز شرکت ها اصولا در حوزه به روز رسانی و گذاشتن محتوایی در مورد موضوع کارشان است.

2.پشتیبانی سایت فروشگاهی:

پشتیبانی این نوع سایت ها به بخش های مختلفی مثل پشتیبانی فنی سایت در اصفهان، مدیریت کالا ها (از نظر به روز رسانی موجودی و قیمت کالا ها) و… تقسیم می شود.

3.پشتیبانی سایت مجله ای یا همان محتوایی:

این سایت ها اصولا نیاز به یک تیم قوی در حوزه تولید محتوا دارند. قدم اول در پشتیبانی این سایت ها تولید محتوای مستمر است که خیلی به شما کمک می کند. از آنجایی که این سایت ها بازدید بالایی دارند پس شما به یک هاستینگ قوی نیاز دارید.

4.پشتیبانی سایت شخصی:

در این مدل سایت باید برنامه ریزی دقیقی در محتوا و بروز رسانی آن باشد. اصولا پشتیبانی این نوع سایت ها هزینه کمتری نسبت به دیگر انواع سایت مثل سایت های شرکتی، سایت های فروشگاهی و … دارند. برای بهتر شدن کسب و کارتان سعی کنید محتوا هایی در مورد اخبار روز داشته باشید. همیشه سلیقه مخاطبانتان را برای تولید محتوا در اولویت قرار دهید.

 

پشتیبانی سایت شامل چه مواردی میشود؟

 

وظایف پشتیبان سایت:

 1. پشتیبانی فنی سایت: پشتیبانی فنی سایت در اصفهان شامل به روز رسانی فنی و امنیتی سایت و همچنین بررسی عملکرد سایت است.
 2. پشتیبانی محتوایی سایت: همانطور که گفتیم مهم ترین بخش در این مورد تولید محتوای مستمر و قوی و همچنین به روز رسانی این مطالب است.
 3. پشتیبانی طراحی و گرافیکی سایت: گرافیک سایت یکی دیگر از بخش هایی است که در آن نیاز به پشتیبانی دارید. این بخش شامل بنر های مربوط به کار شما است که باید مرتب به روز رسانی شود.
 4. پشتیبانی سئو سایت در اصفهان: پشتیبانی در این بخش شامل تولید محتوا، برنامه ریزی برای بالا آمدن سایت و… می شود. اگر تمایل دارید که با کلمات کلیدی خاص مرتبط با حوزه کسب و کارتان سئو شوید، میتوانید از خدمات سئو تیم امین رایان استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

پشتیبانی سایت شامل چه مواردی میشود؟

 

کلام آخر:

طراحی ‌سایت حرفه‌ای در اصفهان از اولین قدم‌های ورود به بازاریابی دیجیتال است. اما این تمام کار نیست. پس از طراحی ‌سایت شما نیازمند آن هستید که ‌سایت خود را به طور پیوسته بررسی و بروزرسانی کنید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنید. بنابراین بهتر است پشتیبانی ‌سایت خود را به یک تیم حرفه‌ای و متخصص بسپارید. اگر با مشکلات نمایش سایتتان در دستگاه های مختلف، کدنویسی و… رو به رو می باشید یا سایتتان نیاز به باز طراحی دارد، تیم پشتیبانی فنی امین رایان شما را در این امر همراهی میکند. برای شروع با تیم امین رایان اینجا کلیک کنید.