مایکروسافت قبلا از لپ تاپ سرفیس بوک 2 و سرفیس لپ تاپ رونمایی کرده بود.مایکروسافت به تازگی نسخه های ارزان قیمت تر این دو دستگاه را معرفی کرد.
شرکت مایکروسافت به تازگی از نسخه های ارزان قیمت تر محصولات سرفیس بوک 2 و سرفیس لپ تاپ رونمایی کرده است. این دستگاه های جدید دارای قیمت کمتری بوده و از مشخصات فنی ضعیف تری بهره می برند .
سرفیس لپ تاپ جدید در نسخه پایه به پردازنده اینتل Core m3، پردازنده گرافیکی اینتل HD 615، رم 4 گیگابایتی و 128 گیگابایت حافظه داخلی مجهز است. قیمت این نمونه از سرفیس لپ تاپ برابر با 799 دلار است. در گذشته نسخه پایه این دستگاه با قیمت 999 دلار عرضه شده بود که البته قدرت این دستگاه را پردازنده قدرتمندتر اینتل Core i5 تامین می کند.
نسخه جدید سرفیس بوک 2 با قیمت 1199 دلار عرضه می شود که البته این قیمت برای نمونه 13.5 اینچی است. در این دستگاه از پردازنده اینتل Core i5، رم 8 گیگابایتی و 128 گیگابایت حافظه داخلی استفاده شده است. در گذشته نسخه پایه سرفیس بوک 2 با قیمت 1499 دلار عرضه شده بود. این نسخه به 256 گیگابایت حافظه داخلی مجهز است. البته همچنان این قیمت هنوز برای شهروندان ایرانی بسیار گران است 🙂