چگونه از قابلیت Add yours در اینستاگرام استفاده کنیم

قابلیت جدیدی که در آپدیت تازه اینستاگرام افزوده شده، قابلیت  add yours است. اما این قابلیت که امروزه در بسیاری از استوری ها، قابل مشاهده است و رشد خوبی در بازدید استوری ها به وجود آورده؛ قابلیت اد یورز اینستاگرام است. یکی از مهم ترین کار هایی که توانسته قابلیت add yours انجام دهد شاید، همین درگیر کردن روحیه چالش دوست انسان ها است.

برچسب ادد یورزقابلیت add yours برای بسیاری از پیج ها، هنوز فعال نگشته و نمی توانند استفاده کنند. امروزه افراد از این قابلیت؛ برای استفاده در شرکت کردن، چالش ها استفاده می کنند. به این نحو که؛ با مطرح کردن موضوعاتی جالب در عنوان موضوع، add yours بقیه را نیز، دعوت به اجرا کردن آن چالش می کنند.

امروزه سایت های مختلفی برای اجرای چالش وجود دارند. که از استقبال بی نظیری نیز، بر خوردار هستند. اپلیکیشن هایی مثل تیک تاک و … در این دست مکانها، می توانید با به وجود آوردن چالش های مختلف، یا اجرای متفاوت چالش ها، می توانید شناخته شده و یا حتی در زمینه های مختلف معروف گردید.

در این آموزش قصد داریم، نحوه کار با استیکر ادیورز را توضیح داده و متوجه شویم؛ چگونه گزینه add to your story را فعال کنیم و بتوانیم از add yours،  در استوری اینستا استفاده کنیم. بنابراین برای یادگرفتن همه این نکات، در ادامه با ما، همراه باشید.

تاریخچه قابلیت add yours

همانطور که گفته شد، با توجه به اینکه اپلیکیشن های موجود در فضای مجازی بعضا به اجرای چالش و شرکت کردن مخاطبان خود، در یک کار را دعوت می کردند؛ و مخاطبان بسیار از این کار استقبال می کردند و با استفاده از این کار دوستان شان را نیز به این کار دعوت می کردند. هر روزه مخاطبان این دست اپلیکیشن ها، رو به افزایش بود. شاید بتوان یکی از دلایل اصلی موفقیت این اپلیکیشن ها را، به حرکت واداشتن مخاطبان شان و ایجاد حس رقابت، در وجود آنان اشاره کرد. چون آنها سعی می کنند، یک کاری را به بهترین نحو خود انجام دهند؛ و لایک و ویو بیشتری کسب کنند و موفقیت و توان خود را به بقیه نشان دهند. بقیه نیز برای اینکه نشان دهند، کمتر از دوست شان یا فرد دیگری نیستند. در این چالش شرکت می کردند؛ و خود را نشان می دادند؛ آنها نیز با دعوت دوستانشان به این چالش، از آنها می خواستند توانایی شان را به بقیه نشان دهند و توانایی خودشان بیشتر دیده شود.

با این کار این اپلیکیشن ها بازی برد برد با مخاطبان خود انجام می دادند، یعنی مخاطبان به هدف خود می رسیدند؛ و اپلیکیشن نیز مخاطبان خود را افزایش می داد و جامع آماری اش افزایش پیدا می کرد.

همین حالا یاد بگیرید واتساپ خود را به اینستاگرامتان متصل کنید.فیلم آموزش add you

هدف از استیکر add yours اینستاگرام

در ابتدا این استیکر برا اعتراضات و نشانه حمایت گسترده و دسته جمعی استفاده می گشت، به این نحو که اولین نفری که از این قابلیت استفاده کرد؛ برای اعتراض به اتفاق نا خوشایندی بود که، در اطرافش رخ داده بود، او برای کسب حمایت همگان در دنیا شروع کرد، به امضا جمع کردن و با این کار سعی کرد، نشان دهد که اکثریت با این اتفاق مخالفند.

جمع کردن امضا به این نحو بود که، در موضوع استیکر add yours  خود نوشته بود؛ اگر به عنوان مثال با سید ماهی کرال مخالفید، عکس این ماهی را بگذارید و همه با کلیک بر روی استیکر add yours ( در تصاویر نیز استیکر اد یورز را مشاهده می کنید. ) پیج فرد شروع کننده این اعتراض، استوری مرتبط اضافه می کردند و هر کسی که استوری شان را میدید و موافق با نظرشان بود، نیز با کلیک بر روی add yours  استوری مرتبط با نارضایتی از اتفاق افتاده منتشر می کرد. در اصل این موضوع به سرعت پخش می شد و امضا جمع میشد و افراد زیادی از این اتفاق با خبر می شدند. ( امضا منظور تعداد استوری های افراد شرکت کرده درباره آن موضوع است. )

 

آموزش فعالسازی add yours و کار با آن

برای کسب مشاوره در رابطه با مدیریت پیج اینستاگرام و آموزش اینستاگرام همین حالا اقدام کنید.

آموزش تصویری اضافه کردن add yours در استوری ( اد یورز )

برای اینکه در ابتدا بتوانیم از این قابلیت استفاده کنیم؛ ابتداً باید بتوانیم استوری قرار دهیم، بعد از داخل برچسب های استوری برچسب ادد یورز ( Add yours )  را انتخاب کنیم.

  • آموزش استوری گذاشتن

در ابتدا همانطور که مشاهده می کنید وارد اینستاگرام می شوید، سپس وارد قسمت اصلی که به شکل خانه است، می شوید.در اینجا با چند روش می توانید استوری قرار دهید:

 

آموزش اینستاگرام
آموزش استوری گذاشتن

 

روش اول : روی عکس پروفایل مان ( قسمت Your story ) نگه داشته و از گزینه های باز شده؛ ( 1_ Add to your story : ( از این قسمت می توانید استوری قرار دهید ) Edit close friends list : ( از این قسمت می توانید از میان فالور ها یا افرادی که می خواهید کسانی را به عنوان دوستان شخصی انتخاب کنید؛ و استوری های خاصی را فقط مخصوص دیدن این افراد قرار دهید.) با کلیک بر روی Add to your story می توانید، وارد قسمت استوری گذاشتن شوید.

 

آموزش اینستا
Add to your story گذاشتن استوری

 

روش دوم : همانطور که گفته شد؛ وقتی وارد اینستاگرام شدید و وارد قسمت صفحه اصلی که به شکل خانه است، شدید. می توانید به راحتی، با کشیدن انگشت تان از چپ به راست، وارد قسمت استوری گذاشتن شوید.

 

آموزش گذاشتن استوری اینستا
روش دوم استوری گذاشتن اینستا

 

روش سوم : اگر شما بیش از 24 ساعت است، که استوری قرار نداید، می توانید مانند روش اول، بدون اینکه روی عکس پروفایل مان ( قسمت Your story ) نگه داریم، تنها با یک کلیک وارد قسمت استوری گذاشتن شویم.

 

آموزش اینستاگرام
روش سوم استوری اینستا

 

  • آموزش قرار دادن استیکر اد یورز در استوری

بعد از اینکه وارد این قسمت شدیم؛ همانطور که مشاهده می کنید، می توانید با دوربین تلفن همراه یا یک عکس و فیلم گرفته، یا با کشیدن انگشت از پایین به بالا، یا انتخاب علامت انتخاب از گالری، فیلم یا عکس مورد نظر خود را انتخاب کنیم.

 

آموزش اینستاگرام
انتخاب عکس یا فیلم برای استوری

 

بعد از انتخاب عکس یا فیلم مورد نظر، نوبت به قرار دادن برچسب های اینستاگرام می شود، برچسب های متنوع و زیادی اینستاگرام دارد که، هر روزه آپدیت شده و اضافه می شوند، اما برچسب مورد نظر ما بر چسب ادد یورز است.

چرا add yours برای من فعال نیست ؟

[emc2alert type=”success” style=”normal” position=”top” visible=”visible” closebtn=”0″ title=”توجه :” ]اگر این قابلیت ( برچسب ) برای شما وجود نداشت نگران نباشید اینستاگرام بر اساس الگوریتم خود آرام آرام این قابلیت را در حال اضافه کردن به پیج ها مختلف است. به زودی این قابلیت برای شما، اضافه خواهد شد.[/emc2alert]

 

 

انتخاب برچسب
انتخاب استیکر ادد یورز

 

بعد از انتخاب برچسب add yours شما باید، یک موضوع متناسب با عکس یا فیلمی که انتخاب کردید و موضوع مورد نظر برای ایجاد چالش انتخاب کنید؛ تا بقیه نیز در آن شرکت کنند. یا می توانید با انتخاب تاس هایی که در آن پایین قرار دارد، می توانید موضوعی به صورت شانسی، ( رندوم ) بخواهید که، توسط اینستاگرام انتخاب می شود.

در نهایت شما با شِیر کردن ( اشتراک گذاشتن ) استوری بقیه را، به انجام و شرکت در آن چالش دعوت می کنید.

 

نحوه استوری گذاشتن در اینستا
نوشتن موضوع ادد یورز ( Add yours )

جمع بندی

در پایان همانطور که گفته شد این قابلیت ادد یورز اینستاگرام توانسته در مدت زمان کوتاهی محبوبیت بالایی بدست بیاورد. این محبوبیت هم با استفاده از بر انگیختن حس برتری افراد نسبت، به یکدیگر است. چون در اصل add yours از افراد می خواهد در جواب به موضوعش نکته ای عکسی یا حرفی را بزنند، که حس می کنند می تواند نسبت به بقیه، برتر باشند. همین کار توانسته یکی از راه های افزایش بازدید استوری باشد. همچنین شما برای اینکه بتوانید استوری خود را، بازدید آن را چند ده برابر کنید و بسیار بیشتر دیده شوید، می توانید از قابلیت پروموت اینستاگرام کمک بگیرید، با این قابلیت شما می توانید با پرداخت هزینه ای به خود کمپانی اینستاگرام، ( متا ) بازدید و ویو استوری خود را به صورت قطعی و صد در صدی افزایش دهید. اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، و می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؛ همین حالا اقدام کنید.

در نهایت اینستاگرام و فضا شبکه های اجتماعی از این دست، هر روزه در حال پیشرفت اند، و با شناسایی هر چه بیشتر روحیات رفتار ها علایق آشکار و پنهان انسان ها سعی بر این دارند؛ بهترین خدمات برای رفع نیاز انسان ها را ارائه کنند، نکته مهم این است که، حواس مان باشد هنگام استفاده از این شبکه ها در آنها غرق نشویم، و از سایر وظایف و فعالیت های مان دور نشویم.

ممنون که نظراتتان را در اینجا با ما به اشتراک می گذارید.

امین رایان