اضافه کردن ویدیو به پروفایل لینکدین

 

یکی از قابلیت های جدید و البته جذاب لینکدین که خیلی از دوستان آن را با استوری در دیگر شبکه های اجتماعی اشتباه گرفتند؛قابلیت اضافه کردن ویدیو در پروفایل لینکدین هست. با این قابلیت می توانید علاوه بر عکس پروفایل خود یک ویدیو به پروفایل خود اضافه کنید.

جالب است که بدانید افزودن یک ویدیوی کوتاه مقدماتی به اعتبار پروفایل شما می افزاید و برند شخصی شما را افزایش می دهد. در پروفایل ، ویدیوی پروفایل شما قبل از بازگشت به عکس پروفایل شما، به صورت پیش‌نمایش سه ثانیه‌ای بی‌صدا برای مخاطبینتون نمایش داده می‌شود. وقتی که روی آن ضربه بزنید ویدیو برای شما باز می شود و می توانید ویدیو را به طور کامل مشاهده کنید.اعضایی که دارای ویدیوی پروفایل هستند در اطراف عکس پروفایل خود یک دایره آبی خواهند داشت.  نکته مهم و قابل توجه اینکه امکان ضبط یا آپلود یک ویدیوی پروفایل فقط از نسخه موبایل لینکدین امکان پذیر هست.

 

 نحوه اضافه کردن ویدیو به پروفایل:

روی عکس پروفایل خود ضربه بزنید، سپس روی View Profile ضربه بزنید.

روی نماد افزودن (+) در عکس پروفایل خود ضربه بزنید، سپس روی افزودن ویدیوی پروفایل   ضربه بزنید.

 

الگوریتم مقالات لینکدین در سال 2022

تقریبا می توان گفت نه تنها در سال ۲۰۲۱ تغییری در الگوریتم مقالات ایجاد نشد بلکه با اضافه شدن ویژگی جدید لینکدین یعنی خبرنامه‌ها وضعیت مقالات بدتر هم شد. قبل از آگاهی از آخرین تغییرات بهتر است اطلاعاتی در مورد چگونگی نوشتن مقالات در لینکدین کسب کنیم.

تغییرات مقالات لینکدین:

  • بعد از انتشار مقاله، مقاله به کل اعضای حلقه اول ارسال نمی شود و هم اینکه برای تعدادی از اعضای شبکه نمایش داده نمی شود.
  • میزان بازدید مقالات خیلی کمتر از پست های عادی است.
  • اثر بخشی خبر نامه خیلی بیشتر از مقالات است و پس از انتشار علاوه بر اینکه به تمامی افراد حلقه اول نمایش داده می شود، تمامی کسانی که در آن خبرنامه عضویت دارند نوتیفیکیشن دریافت می کنند.نوتیفیکیشن دریافت می کنند.نکته قابلل توجه اینکه برای تولید خبرنامه حتما باید دکمه create mode شما فعال باشد.

 

 

create mode