برای پاسخ به این سوال بهتر است که در ابتدا بدانید که اصلا سئو چیست. برای اینکه یک شناخت دقیقی از سئو داشته باشید و اهمیت سئو اینجا کلیک کنید.

سئو داخلی چیست؟

در مبحث سئو اولین سوالی که بعد از چرا سئو مهم است؟ مطرح میشود این است که سئو داخلی چیست و چگونه میتوان سئو داخلی سایت را بهبود بخشید.

در واقع سئو داخلی سایت یکی از اولین مسائلی است که باید برای حضور در رتبه های برتر گوگل با آن آشنایی داشته باشید و از ابتدای ساخته شدن سایت تان نکات مهم سئو داخلی را در سایت تان رعایت کنید. طراحی و پیاده سازی وب سایت در اصفهان توسط تیم امین رایان بدین نحو است که در همان ابتدای شروع فرآیند طراحی تمامی نکات مربوط به سئو رعایت میشود.

در پاسخ به سئو داخلی چیست میتوان گفت سئو داخلی عبارت است از هر پیوندی از یک صفحه در وب سایت تان به صفحه دیگری در وب سایت تان به روش های اصولی انجام  گیرد.

قبل از اینکه صفحات سایت شما بتوانند در جستجو گوگل رتبه بندی شوند ، لازم است که در آن ها اصول سئو داخلی رعایت شود. سئو آن پیج نشان میدهد که صفحات سایت به یکدیگر مرتبط هستند و بین آن ها پیوندی وجود دارد و در این حالت به Google ایده ای در مورد ساختار وب سایت شما می دهد. آنچه تیم امین رایان طراحی و پیاده سازی میکند متناسب با الگوریتم های موتور های جست و جو و نیاز کاربران است. با شناخت عمیق ما از الگوریتم سئو رد اصفهان سایت شما در صفحات اول موتورهای جست و جو (Google) بیشتر دیده میشود. اگر در صفحه اول گوگل نباشید حضور شما در جمع دیجیتال مارکتینگ در اصفهان بی فایده است.

 

سئو محلی چیست؟

برای درک بهتر این موضوع با یک مثال پیش میرویم در بسیاری از موارد مشتری دنبال محصولی در شهر خاصی می‌گردد. به طور مثال اگر شخصی به دنبال رستورانی در نزدیکی محل سکونت خود باشد و عبارت “نزدیک ترین رستوران به من” یا “بهترین رستوران شهر من” را در صفحه گوگل جست و جو ‌کند؛ اینجا گوگل با استفاده از موقعیت مکانی دستگاه مورد استفاده (GPS)، نتایج در اطراف کاربر را نمایش خواهد داد و اینجاست که سئو محلی اهمیت خود را نشان می دهد.

در زمان جستجوی عبارات مرتبط، گوگل تمام تلاش خود را می کند تا مرتبط ترین و دقیق ترین نتایج محلی را بر اساس IP و منطقه ای که جستجوگر در آن قرار دارد نمایش دهد و به طور خودکار ابتدا نتایج محلی را نمایش می دهد و این باعث می‌شود کسب و کار شما سریع تر از بقیه مشاغل مرتبط به مخاطب نشان دهد.این نکته را باید در نظر داشته باشید که برای شروع سئوی محلی باید سایت شما در گوگل مپ ثبت شده باشد و اطلاعات مکان و تماس شما به روز باشد.

 

آمار قابل توجهی نشان می‌دهد حدود ۹۷ درصد مشتریان کسب‌وکارها، آنها را از طریق گوگل جستجو کرده اند و آنچه مسلم است این است که روز به روز این آمار افزایش می یابد. هم چنین پژوهش‌ها نشان می دهند که ۸۲%  از مشتریان محلی برای یافتن کسب‌ و کارهای محلی و خرید از نزدیک ترین فروشگاه، از موتورهای جستجو استفاده می‌کنند و ۶۴% آن ها موتورهای جستجو را به عنوان منبع اصلی یافتن کسب ‌و کارهای محلی می‌شناسند و این ارقام ضرورت سئو محلی در گسترش کسب و کار را نشان می‌دهد. اگر شما هم میخواهید جز برترین های سئو در اصفهان باشید، تیم امین رایان شما را در این امر همراهی میکنم. برای شروع همکاری با ما تماس بگیرید.